Замовити 3D друк (FDM)

3D друк шляхом подачі розплавленої нитки

3D друк (FDM) - Пошарова побудова виробу з розплавленої пластикової нитки. Це найпоширеніший спосіб 3D-друку в світі, FDM-принтери працюють з різними типами пластиків, найпопулярнішими і доступними з яких є ABS + / PLA / PET-G / NYLON. Вироби із пластику відрізняються високою міцністю, гнучкістю, прекрасно підходять для тестування продукції, прототипирования, а також для виготовлення готових до експлуатації об'єктів.
Точність друку: 100, 200, 300 мікрон.
Область друку: від 270 х 205 х 205 мм до 400 x 300 x 400 мм

Термін виконання замовлення до 3-х робочих днівОпис матеріалу

Будь ласка, перед тим як обрати пластик ознайомтеся з їх властивостями, якщо ви не впевнені у виборі, напишіть нам і ми вам допоможемо.

Ударостійка технічна термопластична смола на основі сополимера акрилонітрилу з бутадієном і стиролом. ABS пластик застосовується без перебільшення практично скрізь: автомобілебудування (приладові щитки, решітки, важелі); виробництво великої і дрібної (корпуси) побутової техніки; виготовлення спортивного інвентарю, валіз, вироби сантехніки, елементи меблів; товари народного споживання; канцтовари, настільні приналежності та ін.
Це дійсно дивовижний матеріал, який відрізняється екологічністю і нетоксичністю, є абсолютно безпечним, оскільки виготовляється на базі природної рослинної сировини - кукурудзи, картоплі, очерету. (Дозволено в харчовій промисловості). Сфера застосування: На базі PLA можна виготовляти формочки для печива, кондитерські насадки для крему і багато іншого.
Є ударостійким матеріалом. Довговічність PETG і здатність до стерилізації робить його ідеальним для виготовлення інструментів, медичного обладнання та протезів. PETG популярний в харчовій промисловості. З нього виготовляють захисну упаковку, контейнери, пляшки для води та напоїв. Також пластик застосовують при виготовленні, різних електронних пристроїв, кредитних або подарункових карт, пристосувань для магазинів. Суміш пластиків АБС + (ударостійкий) і PLA (нетоксичний).
Це кристаллизующийся жорсткий пластик з високою міцністю на розрив і стійкістю до зносу. Завдяки тому що Nylon має низький коефіцієнт стирання, цей филамент використовують для друку деталей, які знаходяться в русі (найбільш поширене застосування - шестерні, а також петлі та інші активно працюють елементи).
Матеріал з поліпшеною атмосферостійкістю, стійкістю до ультрафіолету, ударною міцністю, даний матеріал більш стійкий до розтріскування під впливом агресивного середовища, особливо стійкий до спиртів, багатьох чистячих засобів, олив ... зберігає насичений колір протягом тривалого часу. Вироби з цього матеріалу застосовуються в: автомобільної промисловості, будівництві, для виробів які використовуються у зовнішньому середовищі.
Матеріал з ефектом мармуру. Друковані вироби мають шорсткість і характеризується відмінною маскуванням шарів, це відмінний інструмент для інноваційних розробок проектів для художників і дізайнеров.Рекомендуется друку архітектурних і декоративних моделей, а саме: замки, статуї, скульптури, бюсти.
Еластан - високоеластичний матеріал. Це новий конструкційний пластик, який ідеально підходить для 3D друку деталей малопотужних машин (вали, ролики), ізолятори, прокладок, втулок, гнучких петель, шин, стрічок, браслетів, що піддаються динамічним навантаженням. Висока зносостійкість цього матеріалу дозволяє використовувати його для друку підошви для взуття.

Ціни

Вартість замовлення залежить тільки від витрат пластику і обраної точності друку. Більшість замовлень виконується протягом доби.

Пластик 300 мікрон 200 мікрон 100 мікрон
Стандартні пластики:
ABS+ 4,00 грн./1 грам. 6,00 грн./1 грам. 8,00 грн./1 грам.
PLA 7,00 грн./1 грам. 9,00 грн./1 грам. 11,00 грн./1 грам.
PET-G 5,00 грн./1 грам. 7,00 грн./1 грам. 10,00 грн./1 грам.
NYLON 4 грн./1 грам. 6,00 грн./1 грам. 8,00 грн./1 грам.
Інженерні пластики:
ASA 9,00 грн./1 грам. 12,00 грн./1 грам. 15,00 грн./1 грам.
ELASTAN 9,00 грн./1 грам. 12,00 грн./1 грам. 15,00 грн./1 грам.
Декоративні пластики:
PLA МАРМУР 8,00 грн./1 грам. 10,00 грн./1 грам. 12,00 грн./1 грам.

Для замовлення необхідна трьохвимірна модель в форматі .stl або .obj. Отримана модель буде завантажена в програму підготовки до 3D друку, яка повідомить вагу виробу та вартість.Оформити замовлення

Для точної оцінки вартості виробу потрібно вислати нам 3д модель в форматі .stl або .obj.

Будь ласка прикріпіть файл з 3D моделлю (якщо є).

Для того щоб відправити більше одного файлу, помістіть всі файли в (.zip або .rar) архів.

Максимальний розмір файлу: 20Мб
Для файлів більше 20Мб