Замовити 3D друк (SLA)

3D друк фотополімером

3D друк (SLA) - Надточний метод створення виробу шляхом затвердіння фотополімерної смоли під впливом УФ-випромінювання. Застосовується в ювелірній справі, надточних прототипів, предметів складної геометрії, майстер-моделей для лиття ...
Точність друку: 25, 35, 50 мікрон.
Область друку: від 130 x 78 x 160 мм до 192 x 120 x 245 мм

Термін виконання замовлення до 3-х робочих днівОпис матеріалу

Будь ласка, перед тим як обрати пластик ознайомтеся з їх властивостями, якщо ви не впевнені у виборі, напишіть нам і ми вам допоможемо.

Є оптимальним матеріалом для друку фігурок персонажів, мініатюрних копій людей, прототипів підвищеної точності, медичних деталей, прикрас і предметів декору, а також інших виробів невеликих розмірів, які містять безліч дрібних елементів і вимогливі до точності геометрії.
Полімер промислового класу підвищеної міцності, здатний зберігати свої фізичні властивості при дуже низьких і дуже високих температурах. Протестований в діапазоні температур від -45С до +225 С. Міцний фотополімер, з якого можна виготовляти деталі, які будуть працювати в навантажених механізмах (шестерні або інших деталі). Надруковані деталі відрізняються стійкістю до фізико-механічних навантажень. Висока міцність на розрив і стійкість до зношування у всіх деталях конструкційного призначення.

Ціни

Вартість замовлення залежить тільки від витрат пластику і обраної точності друку. Більшість замовлень виконується протягом доби.

Фотополімер 50 мікрон 35 мікрон 25 мікрон
Фотополімер стандартний 13,00 грн./1 грам. 17,00 грн./1 грам. 22,00 грн./1 грам.
Фотополімер високої міцності 24,00 грн./1 грам. 27,00 грн./1 грам. 30,00 грн./1 грам.

Для замовлення необхідна трьохвимірна модель в форматі .stl або .obj. Отримана модель буде завантажена в програму підготовки до 3D друку, яка повідомить вагу виробу та вартість.Оформити замовлення

Для точної оцінки вартості виробу потрібно вислати нам 3д модель в форматі .stl або .obj.

Будь ласка прикріпіть файл з 3D моделлю (якщо є).

Для того щоб відправити більше одного файлу, помістіть всі файли в (.zip або .rar) архів.

Максимальний розмір файлу: 20Мб
Для файлів більше 20Мб